AKTUALNOŚCI
ARCHIWUM

Zagraj na JUWENALIACH PW 2014

Chcecie zagrać na scenie podczas Juwenaliów 2014?? Koniecznie weźcie udział w eliminacjach!!

Zespoły chcące wziąć udział w eliminacjach zobligowane są do zgłoszenia się poprzez zarejestrowanie się na naszym portalu.

Komitet Organizacyjny (selekcjonerzy) kwalifikuje...

ZAGRAJ NA FESTIWALU FUGAZI

Portal Polibuda.info wraz z Samorządem Studentów Politechniki Warszawskiej zapraszają do udziału w Konkursie Kapel na Fugazi Festival. Więcej na temat samego festiwalu: http://polibuda.info/plenerowe/fugazi-powraca-jako-festiwal Przed wami niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojego...

RUSZA WERSJA BETA

Oficjalnie ruszamy! Portal nie ma jeszcze pełnej funkcjonalności, ale postaramy się sukcesywnie uruchamiać kolejne funkcje. Zdajemy sobie sprawę, że coś jeszcze może działać nie tak jak się tego spodziewamy - jeśli masz jakieś zastrzeżenia to napisz do nas na adres: projektskrzydla@gmail.com Niektóre...

Poszukujemy programistów

Programujesz w PHP lub w jQuery? A może chcesz się w końcu nauczyć lub podszkolić? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco i chciałbyś uczestniczyć w rozwoju portalu - napisz do nas: projektskrzydla@gmail.com. Zapraszamy!

Zagraj na Juwenaliach!

Rejestrując się w naszym portalu, masz szanse na zagranie na dużej scenie juwenaliów Politechniki Warszawskiej. Spośród zarejestrowanych zespołów zostaną wybrane 2, które będą miały możliwość supportowania znanych zespołów. Przypominamy, ze zarejestrować się mogą jedynie zespoły,...

KALENDARIUM
PARTNERZY
O PROJEKCIE

ORGANIZUJESZ IMPREZY?

Po założeniu konta organizatora możesz tworzyć wydarzenia i zapraszać do nich zarejestrowanych u nas artystów. Dzięki temu po zakończeniu eventu będziesz miał mozliwość skomentowania współopracy między Tobą a artystą, co w przyszłości ułatwi innym organizatorom dobór współpracowników.

CZUJESZ SIĘ ARTYSTĄ?

Studencie, jeśli tylko posiadasz urzekające i oryginalne zdolności artystyczne, zarejestruj się już teraz na naszym portalu Skrzydła.sspw.pl. W ten sposób - całkowicie za darmo - zaprezentujesz wszystkim swój talent. Odkryją go organizatorzy imprez i być może zaproszą właśnie Ciebie do współpracy. Musisz tylko sam zacząć poprzez zalogowanie się na nasz portal !

ZOSTAŁEŚ ZAPROSZONY?

Otrzymałeś zaproszenia na uczestnictwo w wydarzeniu? Super! Pamiętaj tylko, że z chwilą gdy akceptujesz zaproszenie jednocześnie zgadzasz się na uczestnictwo w tym wydarzeniu - będzie to okazja na zaprezentowanie się szerszej publiczności w charakterze artysty! Świetny początek kariery studencie! Po imprezie bedziesz mógł oczywiście wystawić ogólnodostępny komentarz organizatorowi.

PODZIEL SIĘ SWOJĄ TWÓRCZOŚCIĄ

Podziel się z nami swoją twórczością ! Wgraj i zaprezentuj swoje fillmy, zdjęcia czy muzykę przedstawiające twój talent. Co więcej możesz zsynchronizować je ze swoim kontem na Youtube czy Picasa.

ORGANIZUJESZ IMPREZĘ?

Chcesz zorganizować imprezę czy wydarzenie ? Chcesz by jak najwięcej studentów się o nich dowiedziało? Potrzebujesz artystów, muzyków? Wystarczy utworzyć wydarzenie na naszym portalu Skrzydła.sspw.pl. W ten łatwy i prosty sposób automatycznie trafi ono do kalendarza, gdzie będzie ono widoczne dla każdej osoby przeglądającej naszą stronę. Szybka i bezpłatna promocja twojego wydarzenia !

< >