O PROJEKCIE

SKRZYDŁA

Skrzydla to projekt pomocy artystom, którzy studiują na uczelniach Warszawskich. W tym momencie widzisz nasze pierwsze dzieło, czyli portal skrzydla.sspw.pl - internetową bazę artystów uczelni warszawskich.

Jest to portal przeznaczony przede wszystkim dla artystów oraz organizatorów.

>>CZUJESZ SIĘ ARTYSTĄ?

Studencie, jeśli tylko posiadasz urzekające i oryginalne zdolności artystyczne, zarejestruj się już teraz na naszym portalu Skrzydła.sspw.pl. W ten sposób - całkowicie za darmo - zaprezentujesz wszystkim swój talent. Odkryją go organizatorzy imprez i być może zaproszą właśnie Ciebie do współpracy. Musisz tylko sam zacząć poprzez zalogowanie się na nasz portal!

Organizatorzy, którzy są zarejestrowani w naszej bazie, mają możliwość tworzenia ogłoszeń o wydarzeniach, do których mogą zapraszać artystów. Jeśli otrzymasz takie zaproszenie i je zaakceptujesz, będzie to oznaczało, że wyrażasz chęć czynnego wzięcia udziału w wydarzeniu. Po zakończeniu współpracy, będziecie mogli wystawić sobie komentarze.

Zachęcamy również do przeglądania zakładki "Partnerzy". Będziemy tam dodawać informacje o promocjach, zniżkach, ofertach dla artystów, dostarczonych przez stale poszerzaną bazę partnerów.

Profil artysty możesz założyć, w przypadku, gdy studiujesz na jakiejkolwiek Warszawskiej uczelni. Jeśli spełniasz te warunki, to możesz też założyć profil zespołu, jeśli jesteś jego członkiem.

>>Organizujesz imprezy?

Jeśli jesteś organizatorem imprez (kluby, organizacje uczelniane, organizacje pozauczelniane, itp.), to załóż profil organizatora. Dzięki temu, będziesz mógł zaprezentować swoją organizacje, promować wydarzenia, a także oceniać współpracę z artystami.

Po założeniu konta organizatora możesz tworzyć wydarzenia i zapraszać do nich zarejestrowanych u nas artystów. Dzięki temu po zakończeniu eventu będziesz miał mozliwość skomentowania współopracy między Tobą a artystą, co w przyszłości ułatwi innym organizatorom dobór współpracowników.

>>Chcesz zostać partnerem portalu?

Jeśli chciałbyś zaoferować coś artystom zarejestrowanym w naszej bazie, zgłoś się do nas. Możesz się z nami skontaktować mailowo: projektskrzydla@sspw.pl.

>>Jesteś zwyczajnym studentem?

Dzięki kalendarzowi imprez, zamieszczonemu w portalu, będziesz na bieżąco wiedział, jakie imprezy są organizowane. Możesz również przeglądać profile artystów, zarejestrowanych w naszej bazie.